Jak se obléct na různé události

Jak se obléct na různé události

Obléct se podle toho, jaká je to zrovna událost se po nás všech vyloženě chce, protože na každou událost se hodí jiné oblečení. Když jdete na pohřeb, logicky si nevezmete bílé šaty, protože je hold vhodné si obléct něco černého, co bude symbolizovat smutek a to, že vám je líto, že daný člověk odešel a truchlíte. Samozřejmě na svatbu se oblékáte zase tak, jak po vás vyžadují hostitelé, pokud vám tedy napíší, jakou barvu zvolit na svatbu, tak ji prostě zvolte, protože takhle chtějí oni ladit jejich svatbu, je to jejich den, tak to splňte. Stejně tak se snažte splnit všechen dresscode, který je hold nastavený na světě jako normální. Nechoďte tedy zbytečně na pohřeb v bílém nebo v jiné barvě než černé, budete za blbce. A to nikdo nechce.

party

Na společenské události byste měli mít na sobě vždy nějaké společenské oblečení, které je formální. Nic zbytečně odhalujícího a ležérního, když se jedná například o svatbu. Snažte se zvolit takový styl, který se na svatbu sluší a patří. Ženy by měly zvolit společenské šaty z Prahy vatebni-saty-spolecenske-plesove.cz, muži by zas měli zvolit nějaký luxusní oblek, který si klidně koupí i na tuto příležitost speciálně. Ženy hlavně nezapomínejte na to, že si nesmíte vzít bílé šaty! Je to den nevěsty, tak jí to nekažte. Nechcete, aby na vás byla naštvaná a nechcete jí vzít její den.

svatba

Samozřejmě oblečení na společenskou událost se liší podle toho, o jakou událost se jedná, takže na pohřeb zvolíte černé, na večírek klidně jakékoliv chcete, ale obojí by mělo být společenské, to je jasné. Snažte se vypadat dobře, luxusně, a hlavně ne levně. Ženy zvolí jako doplňky různé šperky, muži zase kvalitní pásek z pravé kůže a kvalitní luxusní boty. Věřte, že to s vámi udělá hodně. Nebojte se investovat do oblečení, ještě když si ho berete někam na nějakou společenskou událost. Naopak na večerní party někam do klubu můžete klidně zvolit trochu odvážnější kousky, záleží jen na vás.