Stavba terasy

Stavba terasy


Aby si však přece jen neříkali, že jsou k ničemu, něco menšího by postavit chtěli. Takže jeden udělá velkou psí boudu, a ten další třeba podlahu v kůlně. A ten, kdo na to má místo, může si třeba zrovna tam vybudovat terasu. Není to zase tak složité, jak se to tváří. Základem je samozřejmě podlaha. Pokud má být rovná a pevná, chce to jednoznačně beton, nebo pořádné kameny. Běžnější je ten beton, teprve na něj se dají základní trámy. Mezi ně, a právě ten beton by se měly dát ještě nějaké podložky, protože by dřevo mohlo brát vodu nebo jen vlhkost.

domek s terasou

Další přijdou mezi základní trám a podlažní prkna. To, co tam dáme se nazývá distanční podložka. Je jich samozřejmě více druhů a je na vás, kterou si zvolíte. Zde nemyslete na ušetřenou dvacetikorunu, ale dívejte se jen na kvalitu. Tato podložka totiž bude vaše prkna držet od podkladu na určité vzdálenosti od něj. Měl by mezi nimi být průduch, tedy ne ten z pana Cimrmana, ale prostě průduch. Jde o to, aby se prkna nezačala kroutit, takže tomu umí distanční podložky zabránit.

terasa u domu

Pokud nemáte tušení, kde je sehnat, dozvíte se to. Vidím váš úsměv na rtu, přece tam kde jsme, koupili jiný materiál, tak tam koupíme také podložky ne? Můžete, ale ptejte se hlavně na značku. Nekupujte něco, čemu nemůžete věřit. Nebo ještě lépe, nakupujte je přímo od prodejce, a to na internetu. Tady máte stoprocentní záruku toho nejkvalitnějšího materiálu. Ale pozor, jen na odkazu zde uvedeném! NIKDE JINDE! Ano, pozor na to, i na internetu vám mohou prodat zmetky. Proto klikněte na odkaz uvedený dále, tedy na distanční podložky terasa, a tím budete přeneseni tam, kde je zboží těch nejvyšších kvalit a kde můžete prodejci silně důvěřovat. Nakupte si všechno, co potřebujete a po zaplacení si vyberte způsob dopravy. Pak už vám nezbývá než čekat, až vám žádané věci přivezou až k vám domů.