Sladké sny.

Sladké sny.


Hledáte skvělý dárek pro své blízké? Chcete jim dopřát krásné sny bez nočních můr, příjemný odpočinek a bezpečný spánek? Přejete si zároveň darovat vkusný doplněk do ložnice či dětského pokoje? Pak můžete zvolit polotovary na lapače snů https://www.prima-obchod.cz/produkty/tvoreni-a-aranzovani/polotovary-na-lapace-snu-a-zvonkohry. Záleží na vás, zda lapače snů z jednotlivých dílků vyrobíte sami a blízkým věnujete již hotový výrobek, nebo je budete chtít zaměstnat trochou kreativní ruční práce a darujete jim celou sadu, ze které si upletou lapač snů dle svých konkrétních představ a přání. V každém případě ani s jednou variantou nešlápnete vedle. Lapače snů vypadají krásně, ale zároveň s vírou majitele přináší i značný užitek. Tento rituální předmět vymysleli již v dávné minulosti indiánští šamani, kteří chtěli odehnat zlé noční duchy, jež chodili krást spáčům klid.

Relaxace a odpočinek

Hledali způsoby, jak lidi svého kmene ochránit, a tak vytvářeli tyto drobné talismany, které posilnili různými rituály a magickými silami. Lidé šamanům a také jejich kouzelným předmětům věřili, a protože víra léčí, fungovaly i magické lapače snů. Přinášely klidné sny plné štěstí a radosti a odháněly zlo. Jestli v nich byla opravdová kouzla, to už se nikdy nedozvíme.

Zapište si své sny.

Dá se ale říct, že na tom v podstatě nezáleží. Lapače snů byly vyrobeny z provázků, dřevěných a kostěných kroužků a ozdobiček, sušených bobulí, rostlin, škebliček i zubů. Prostě ze všeho, co lidé našli a líbilo se jim. Dnes k výrobě lapačů seženete již předem připravené kroužky a kruhy na vyplétání, tlustší přízi, korálky, pírka a další drobnosti nejrůznějších tvarů, velikostí a barev. Cena všech komponentů je velmi nízká, půjde tedy především o vaši práci, čas, který výrobě věnujete, a hlavně o všechny pocity, které do lapače při jeho výrobě vložíte. Darujte nevšední dárek. Sladké sny.