Velká společnost

Velká společnost


Je hodně lidí, kteří jsou introverti anebo potom také extroverti. Tady už záleží na nás, čemu my dáme přednost a kde se také cítíme dobře. Abych vám řekla, já jsem se vždycky měla spíše za introverta. Neměla jsem ráda společnost lidí, kde je opravdu hodně lidí. Měla jsem za to, že když se budu cítit více v pohodě, že je to také lepší pro moje psychické zdraví. Já jsem se to totiž kolikrát už psychicky zhroutila. A to hlavně bylo kvůli tomu, že mě opustil můj partner. On mě hodně podváděl, takže jsem potom raději byla sama. Možná dříve jsem chodila ráda do společnosti, ale potom, co mě partner takhle podváděl, tak jsem získala odstup k cizím lidem.

Přátelství je velmi důležité.

Potom jsem také přestala komunikovat s přáteli. A to byl možná potom kámen úrazu. Měla jsem se držet přátel, měla jsem chodit do společnosti, kterou znám a do takové společnosti, kde mě to opravdu hodně baví. Možná jsem udělala chybu, proto se také snažím zlepšit v tom, abych opět začala plně žít. Je to už rok a půl zpátky a já si myslím, že jsem na dobré cestě. Chtěla bych vám říct, že když se cítíte dobře v nějaké společnosti, opravdu to vydržte a buďte tam. Nikdy nevíte, jak se potom budete cítit. Třeba vás to jednoho dne bude mrzet. Stejně tak, jako to mrzí nyní mě.

Všechny děti jsou přátelské.

Jenom budu doufat, že tam mám stále dobré kamarády, kteří mě podrží. Protože chápu, že dříve jsem se nechovala dobře, protože jsem byla opravdu nervózní. Kvůli tomu, jak mě opustil partner a jak mě také podváděl. Snad někdo pochopí, že když je někdo podváděný, tak že mu to potom také nemyslí a že je ve stresu a že se může chovat úplně divně. Nyní mě to opravdu hodně mrzí a budu doufat, že se vrátím do té společnosti přátel a takové společnosti lidí, kde mě to bavilo a kde mě bylo příjemně. Od mužů si dám alespoň na další dva roky odstup. Myslím si, že tohle mi prospěje. Absolutně vím, že mi to neublíží.