Čisté chodby

Čisté chodby

Lidské vztahy jsou někdy velmi složité. Své o tom ví zejména lidé živící v bytech. Více bytů a s tím více lidí znamená větší problémy s domluvou. Je normální mít doma čisto a uklizeno. Je také normální pečovat společně o společné prostory, které využívají všichni. Pro některé lidi je to ale nepřekonatelný problém a uklidit chodby je nedonutíte ničím a nijak. Jenže co s tím? Sledovat jak se chodby topí v nánosu prachu?

uklízečka úklid

Mezi společně prostory se tradičně počítají chodby, schody a výtah. Tyto součásti bytových domů se uklízí každý týden. Naprostá většina bytových domů má úklid vyvěšený na společné nástěnce u vstupu do domu, kde si každý může přečíst, kdo má tento týden úklid na starost. Zametení a vytření je to nejmenší co kdo může pro společný život v bytě udělat. Práce zabere čas podle velikosti společných prostor a také podle toho, zda se v domě nachází výtah. Pokud je dům bez výtahu, úklid logicky trvá déle, protože člověk musí tahat do každého patra kbelík s čistou vodou. S výtahem je úklid jednodušší.

V některých domech žije mnoho seniorů, pro které je výkon úklidu značně ztížený až nemožný. Pro takové případy je dobré mít sjednaný úklid společných prostor bytových domů Modryzralok. Lidé se domluví a odhlasují si, že vyberou úklidovou firmu, která se o úklid bude starat sama. Můžete si zvolit den úklidu. Většinou se pracuje v brzkých ranních hodinách kdy je nejmenší šance že se uklízečky a obyvatelé budou vzájemně rušit.

úklidové prostředky

Vedoucí firem chodí pravidelně kontrolovat výkon úklidu a také spokojenost obyvatel s úklidem. Většina firem si svých zákazníků váží a tak si můžete být jisti, že tomu budou odpovídat i odvedené služby. Nemusíte se bát že se někdo na úklid vykašle a vy nebudete mít na chodbách čisto. Řešení existuje a je rozhodně jednodušší než přemlouvání sousedů aby jednou za půl roku vytřeli.