Koho oslovují reklamní předměty s potiskem

Koho oslovují reklamní předměty s potiskem

Reklamní předměty s potiskem se staly již před mnoha lety nejúspěšnější formou propagace. Mají totiž velký psychologický efekt, a to zřejmě proto, že je má někdo na sobě v podobě oblečení, nebo je má k dispozici jako užitný předmět. Ať už se jedná o nápis na tričku nebo firemní logo na cestovním zavazadle, lidé si toho povšimnou a reklamu nepřehlíží. Jestliže je dostatečně vtipná a výmluvná, pak je může zaujmout třeba i na dovolené.

dívka u bazénu

Pobyt v hotelu – když se ráno probouzíte, provádíte ranní hygienu, oblékáte se a odcházíte do hotelové jídelny na snídani, potkáváte desítky lidí, kteří jsou tu ubytovaní s vámi. V tomto prostředí jsou lidé nesmírně všímaví, protože je před nimi volný den, jsou v poklidu a uvolnění a nejsou vystresovaní ze zaměstnání. Právě zde se může reklama na tričku, mikině nebo batůžku perfektně uplatnit.

Hotelový bazén – někteří lidé si s oblibou berou k bazénu vlastní hrnky, na něž jsou zvyklí, a popíjí tu z nich kávu, čaj nebo ovocné džusy či minerálky. Hrnek je velice výmluvný a potisk na hrnku je právě v takovém prostředí natolik nápadný, že jej málokdo přehlédne. Zejména, má-li červenou barvu a potisk je bílý, anebo jde o hrnky modré se žlutým textem či žluté s kontrastní červenou a zelenou. A kdo chce propagovat své výrobky nebo služby právě zde, může to provést na svých plavkách nebo plavkových šortkách. Plavky s potiskem také patří k vtipným formám propagace, nemyslíte?

žena v sauně

Ručníky a osušky – součástí hotelového vybavení bývají i ručníky nebo osušky, některé mohou mít výšivku v podobě loga hotelu či jiného ubytovacího zařízení, ale to neznamená, že se musíte upínat právě tímto směrem. Vezmete-li si s sebou svou vlastní osušku s vaším firemním logem a s oslovujícím textem, bude se u hotelového bazénu perfektně vyjímat. Osušky tu užijete nejen pro utírání, ale i pro posezení na zahradním nábytku či bazénových lehátkách.