Naše auta

Naše auta

Věřím tomu, že kdyby se řidičské průkazy dávali úplně zadarmo, tak bych ho měl úplně každý. A to včetně mě. Protože si vzpomínám na sebe, když mi byl sedmnáct let, tak jsem se stále těšila na to, až mi bude osmnáct let a budu mít konečně také řidičský průkaz. Jenomže jaké bylo moje překvapení, když jsem potom musela jít na lékařskou prohlídku kvůli řidičskému průkazu. A bohužel jsem prý neprospěla. Co to mělo znamenat? Já se tak moc těšila, zkoušela jsem si různé testy a řídila jsem u kamarádky a najednou tohle? To musí být škaredý a špatný omyl! Ani nevíte, jaký to byl pro mě šok.

Auto je prima a praktické.

Já jsem měla přítele, který úplně zbožňoval auta a také už se těšil, až budeme řídit oba dva. Takže jsem vůbec nevěděla, jak to příteli říct, že já nebudu mít nikdy řidičský průkaz. Sice ano, tušila jsem možná že budu mít problémy kvůli tomu, že mám opravdu silné dioptrie na brýlích. Jenomže jsem nikdy netušila, že se ten zlý scénář odehraje a splní se. Byla jsem opravdu v šoku. Když jsem potom svému příteli říkala, že právě mi kvůli brýlím mi nedají povolení si udělat řidičský průkaz, tak mě přítel chvíli litoval. Jenomže po týdnu se se mnou rozešel. My jsme totiž měli v plánu, že budeme jezdit závodně v autech.

Auta mám moc ráda.

Tohle byl taky můj sen a přítelův taky. Takže to byl také jeden z důvodů, proč my dva jsme se dali dohromady, protože jsme měli společné sny a cíle. Bohužel já jsem ty sny splnit nemohla, i když jsem byla chvíli naštvaná, že přítel mě opustil kvůli tomu, že si nemůžu udělat řidičský průkaz, tak jsem to nakonec pochopila. A vlastně on náš vztah byl založen vlastně jenom na autech. Takže když jsem se dozvěděla tuto špatnou zprávu, tak jsem se chvíli zhroutila, ale potom jsem si uvědomila, že zdraví je přednější. Jenomže je také veliká škoda, že mnoho lidí si tohle neuvědomuje. Znám pár lidí, kteří jezdí autem opravdu hodně rychle, aby se jenom předváděli. A většinou to také ale nedopadá dobře a může se stát také nemilá tragédie.