Autofólie na sklech pomohou i s utajovaným překvapením

Autofólie na sklech pomohou i s utajovaným překvapením

Chtěli byste příjemně překvapit někoho z vašich blízkých a využít k tomu osobní automobil? Takových situací je celá řada a my bychom si tu mohli některé z nich alespoň v krátkých odstavcích připomenout.

Příjezd neočekávané návštěvy – představte si, že jste se domluvili s přáteli, že vás vyzvednou v zaměstnání, a pojedete společně třeba na nákup nebo na krátký výlet do přírody. A ti na vás chystají utajené překvapení v podobě dívky, která by se s vámi ráda seznámila, protože o vás již zaslechla mnoho chvály právě od vašich společných kamarádů. Napínavé to bude až do posledního okamžiku, protože vůz bude přistaven v blízkosti vašeho zaměstnavatele, a vy do jeho kabiny neuvidíte, takže váš údiv nastane až ve chvíli, kdy otevřete jeho dveře.

červené auto

Nákup vánočních dárků – některé vánoční dárky se špatně balí, protože jsou větších rozměrů, a tak je můžete potají ponechat v autě a umístit je pod vánoční stromek až ve vhodný čas. Jedním z takových dárků, zejména pro děti, může být akvárium anebo domácí mazlíčci, jako jsou morčata, králíčci, křečci, koťátka, pejsci či kanárci v kleci. Pokud o sobě zvířata nedají vědět svým hlasitým křikem, může být utajení perfektní a bezchybné.

autofolie

Striptérka – byli jste pozváni na oslavu kulatých narozenin vašeho kamaráda a nevíte, jakým dárkem jej překvapit? Kromě tradičních hmotných předmětů, jako jsou oděvy, sportovní potřeby nebo výpočetní technika, to může být i striptýz. Příjezd striptérky můžete snadno utajit ve svém voze s autofolií z Brna, nikdo dovnitř neuvidí a striptérka tu bude ukrytá po celou dobu, než se pro slavnostní okamžik nachystá vhodná atmosféra. Ostatně i samotné vystoupení může začít právě zde a může probíhat i tak, že vyzvete oslavence, aby si šel vyzvednout dárek sám, do vašeho auta. Ten bude jistě udiveně zírat, zvláště poté, co mu v legraci naznačíte, že to může být i velké a nebezpečné.