Chcete jít z bytu?

Pokud máte pozemek, je pro vás získání rodinného domu o mnoho snažší. A pokud máte vyřešené finance, jste od svého vysněného bydlení jen krůček. Pokud náhodou financování nemáte, nevadí. Vyřešte si v klidu finance a poté se můžete vrhnout do výběru vašeho nového domu.

Jaký typ domu byste chtěli?
Některé pozemky jsou natolik veliké, že se přímo hodí k výstavbě bungalovu. Bungalovy jsou velmi moderní a oblíbené, protože jde o jednopatrové bydlení. Přízemní bydlení má řadu výhod, a tou největší je, že nemusíte chodit do schodů. Svoje výhody má ale i patrové bydlení. Jeho půdorys nezabírá tak velkou plochu pozemku, a hodí se právě na pozemky o menší výměře.

klíč k domu

Patrové domy volí také lidé, kteří plánují bydlet s rodiči nebo s kýmkoliv dalším. Pokud chcete mít velký dům s menší zastavěnou plochou, vyberte si právě patrový dům. Před výstavbou vás čeká výběr domu. Jestli si chcete nechat dům postavit, můžete zvolit variantu kdy si budete e shánět jednotlivé řemeslníky a nebo vám může kompletně celý dům postavit stavební firma na klíč. Ty také nabízí svoje typové projekty, ze kterých si můžete vybrat svůj budoucí dům.

bungalov dům

Chcete parkovat u domu?
Některé domy nemají parkování na pozemku, ale majitelé musí parkovat před domem, mimo jejich pozemek. Pokud máte dražší auto a nebo prostě chcete mít svoje auto pod dohledem, parkujte přímo na pozemku. Ideální volbou by pro vás mohl být patrový rodinný dům s garáží. Zaparkujete pohodlně u domu, svůj majetek budete mít v bezpečí a ještě budete mít o dost větší zahradu.

Prohlédněte si katalogy firem, a najděte buď typový dům, a nebo si nechte vytvořit projekt na míru vašim potřebám. Určitě najdete ten, který vás zaujal už na první pohled svým půdorysem a nebo exteriérem. Stavte ještě letos, zdražuje se pořád a navíc přibývá legislativních požadavků na stavby.