Mužské problémy nejsou o nic méně než ty ženské

V poslední době se hodně hájí práva žen a ženy si to také zaslouží. Jsou různé demonstrace, známé osobnosti se také snaží hájit práva žen, a to konkrétně ty ženské známé osobnosti, lidé o tom více mluví a celkově se snaží mnoho lidí ženám pomoci. Lidé pohlíží na ženské problémy jako na ty důležité, ženy jsou stále házeny do jednoho pytle s nápisem ženy = problémy a i když je to v dnešní době už mnohem lepší co se týče práv a lidé uznávají, že toho mají ženy hodně, tak pořád je na ženy pohlíženo jako na kupu problémů, protože ženy myslí na milion věcí, ženám pořád něco vadí a podobně.

problémy s erekcí

Takto to vidí muži a kolikrát mají i zlost, protože ženy nejsou jediné, které mají přeci problémy. I muži mají své problémy a dnešní společnost je nastavena tak, že pokud muž řeší svoje problémy a nebo pláče, je automaticky slabý. Tak to ale není, pláč je jen projev jakýchsi emocí, které máme všichni v sobě a které nikdo nedokážeme vymazat, tak je mnohem lepší se jich zbavit projevem, než si je v sobě držet kdo ví jak dlouho. A to, že se muž rozbrečí neznamená, že je slabý, znamená to, že tyhle problémy chce řešit a že se jich chce zbavit, stejně tak jako ženy. Někdy je dobré myslet také na muže a na to, že i oni mají své problémy.

problémy

Jasně, nemusí trpět každý měsíc menstruačními bolestmi, také jim každý měsíc neteče krev, na druhou stranu ale i oni mají problémy s erekcí, nebo mají zvětšenou prostatu, díky které nemohou celou noc spát, protože musí neustále chodit na toaletu a podobně. Oni to také nemají jednoduché ani v tom, že celý svět dává tyto problémy mužů do pozadí a všichni do popředí dáváme problémy žen, což je sice razantní rozdíl s minulostí, ale už se to zase přehání až moc. Ženy si zaslouží obrovskou pozornost a úctu, ale muži taktéž a hold je to v přírodě nastaveno tak, že žena musí prožívat tyto důležité věci a okamžiky a stejně to jeden musí dělat, protože dítě se napůl v bříšku rozdělit opravdu nedá.