Podrží vám dekolt

Podrží vám dekolt


Pomalu nás opouští zima a končí sezona plesů. Pokud na ně chodíte, jistě každý rok přemýšlíte co na sebe. V salonech a půjčovnách je sice nabídka celkem široká, ale mnohé šaty zůstávají stále v salonech na ramínkách. Důvodem je to, že jsou celkem průhledné a nebo mají odhalená záda. Ženy mají mnohdy obavy z toho nosit oblečení bez podprsenky. Je to totiž vidět. A protože nechtějí sledovat zvědavé pohledy, raději si takové šaty nebo halenku raději nevezmou.

barevné podprsenky

Podprsenka je kousek spodního prádla, bez kterého si část žen už neumí svůj život představit. I když se zdá že výběr tohoto kousku prádla je veliký, není tomu tak. Naprostá většina žen nosí nevhodnou velikost podprsenky. Stydí se jít do specializovaného obchodu a nechat si s výběrem poradit. Je to ale jediná šance jak odejít se skutečně padnoucí podprsenkou. Prsa jsou citlivá na onemocnění, a pokud je budete mačkat v příliš malé podprsence, můžete jít naproti nepříjemným nemocem. Pokud nosíte podprsenky s kosticemi, platí to dvojnásob. Výběr podprsenky by neměla podceňovat žádná žena bez ohledu na velikost poprsí.

sexy žena

Hledáte ideální společenské nebo třeba svatební šaty? Do společnosti se nenosí šaty pod kterými jsou vidět bradavky, prostě se to nehodí. Zatímco tričko si v létě bez podprsenky vzít klidně můžete, na svatbu by nevěsta chodit v šatech pod kterými se jí rýsují bradavky. To ale neznamená že si takové šaty vybrat nemůžete, můžete totiž použít silikonovou podprsenku v tělové barvě, která nemá zapínání a drží na těle sama. Prsa pak nejsou vidět.

Pod tričko se hodí třeba pásky na prsa, které dělají hezký dekolt, a jejich nalepování ani sundávání nebolí. Pásky se dají použít opakovaně a dokážou prsa opravdu dobře podržet. Výstřih můžete mít bujný, a přesto nebudete mít podprsenku. Pro zakrytí bradavek můžete použít i nálepky na bradavky.