Hypotéka na všechno

Hypotéka na všechno


Inu, komunisté tvrdili, že je to kapitalistický přežitek a není to věcí socialistického člověka. Takže jste dostali něco málo peněz třeba na stavbu baráku, ale hypotéku v žádném případě. Nyní jsou už komunisté někde, kam je určitě vzal čert. Bohužel ne všechny, ještě jich tu dost zbylo a tento národ rychle zapomněl na to, co tu napáchali. Ale pryč od politiky. Prostě a jasně, nyní si již můžete hypotéku vzít, stačí jen podat žádost a uvidí se.

Jo, vidí se. Když zaplatíte bance poplatky a donesete potřebná potvrzení, řeknou vám, že nic nedostanete. Ano, stává se to celkem běžně a jde o to, že banka spočítala všechny vaše příjmy, ale také od nich odečetla všechny výdaje. Nu a vyšlo jí to tak, že byste nebyli schopni splácet určené splátky, takže tady končíte. Peníze za žádost si banka pochopitelně ponechává.

bankovky

S tímto nic nenaděláte, jedině že byste si rychle našli brigádu, nebo jinou práci a přinesli potvrzení o výdělku. Pak teprve, možná, by vám banka pustila chlup. Znova opakuji, možná. Nezbývá než jít o dům dál, ale v další bance dopadnete stejně, a navíc již máte negativní záznam v registru půjček. Ano, i když jste nic nedostali, nikomu nic nedlužíte, máte v registrech záznam i se zamítnutím. Jste prostě nedůvěryhodní. Takže je třeba jít ještě dál, ale ne už o dům, ale o celý palác a zakotvit u nebankovní společnosti.

bankovky s figurkou

Zde se to celé bere poněkud jinak, z jiného hlediska výhodněji https://www.lipno.info/novinky/lyzujte-v-lednu-o-20-vyhodneji-s-lipnocard.html pro klienta neboli žadatele. To, co zde budou s vámi projednávat je hypotéka bez dokládání příjmů a je to vše už proto vyjednáno hodně rychle. Tady se totiž všeobecně ví, že klient potřebuje peníze rychle, a proto se to také zde rychle řeší. Pokud splníte podmínky a podepíšete smlouvu, máte peníze na účtu týž den. Pokud tomu nevěříte, tak klikněte na odkaz výše v článku a uvidíte, že si ani trochu nevymýšlím.