Ideální i pro váš dům

Ideální i pro váš dům


Přemýšlíte nad tím jaký dům si necháte postavit? Pokud nemáte dostatečně velkou parcelu na vedou zahradu a bungalov, budete si muset postavit patrový dům, který vám umožní ponechat si větší kus pozemku pro pěstování květin, ovoce, zeleniny i pro odpočinek. Dostatečně velká zahrada se v dnešní době hodí, protože pěstováním ovoce a zeleniny ušetříte nemalé peníze. Proto pokud nechcete platit za nekvalitní výpěstky ze zahraničí které jsou i během sezony drahé, budete si muset alespoň něco pěstovat sami.

kulaté zábradlí

Patrové bydlení je vhodné pro všechny, kteří se nebojí chodit do schodů protože jinak se do patra nedostanete. Existuje spousta schodů, které si domů můžete pořídit. V dnešní době jsou moderní výrazná a dominantní schodiště, která vám poskytnou nejen bezpečný pohyb nahoru, ale která můžete využít i jako místo pro vaše dekorace.

V domech které jsou koncipovány tak že v nich není místo pro velké schodiště je nutné schody přizpůsobit a nainstalovat menší schody. Pro tyto účely se skvěle hodí například točité schody, ale je možné vyzdít i zděné schody. Je ale potřeba využít pomoci odborníka, který vám spočítá jejich sklon a počet nášlapů. Schody musí totiž splňovat spoustu bezpečnostních předpisů.

schody zábradlí

Ke schodům potřebujete zábradlí
Aby bylo možné dům zkolaudovat a schody bezpečně používat, je potřeba na ně instalovat i zábradlí. Spousta lidí si vybírá moderní nerezové zábradlí
https://www.kmkdesign.cz/zabradli-nerezova, které se dá zkombinovat třeba se sklem nebo dřevem. Zábradlí by mělo být na obou stranách schodů, aby se člověk mohl chytit kde potřebuje. Záleží na typu schodů a podle toho se zábradlí vybírá. Kromě zábradlí na schody vyrábíme i zábradlí na francouzská okna, takže pokud budete mít na domě tento typ oken, i na ně vám můžeme zábradlí vyrobit. Zaručujeme vám rychlost výroby i kvalitní zpracování. Prohlédněte si naše fotografie a vyberte si.